25 Eylül 2020

12 Ekim Cumartesi İzmir Altılısı

Eski jokeylerden Türker Çubukçu’dan 12 Ekim Cumartesi İzmir altılı ganyan tahmini.

1.Ayak: Günün ilk ayağında KIYASET, SOYLU DENİZ, KÜŞİ ve BENLİ SULTAN arasında arasında geçmesini beklediğim bir koşu.

2.AYAK: Son koşusunda kapalı gözlük takısı çıkarılıp ikinci olan SİNYOR,HASAN ABİ, ŞANSLI KAFKAS, BABACUMA ve ERTECİMER ayrımsız kuponlarda bulunmalıdır.

3.AYAK: Daha önce İzmir de koştuğu bu mesafedeki yarışını kolay kazanan NESTOR bankomdur.

4.AYAK: TUĞTEKİN,KOCAMEMED ve LOLAN GÜZELİ arasındaki mücadeleye son koşusunu farklı kazanan KIVILCIM ve AYDURU da katılabilir.

5.AYAK: Günün en zor koşularından biri ve bu yarışta tüm safkanların şansı olduğundan hepsi diyorum.

6.AYAK: Son koşusunda bu gurubun çok üstünde atların yanında dördüncü olma başarısı gösteren 2 numaralı LAWSON bankomdur.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNİ

1.AYAK:1-2-4-6

2.AYAK:6-5-8-10-2

3.AYAK:6

4.AYAK:4-2-3-8-1

5.AYAK:HEPSİ

6.AYAK:2

Türker Çubukçu’nun diğer yarışlara ait tahminlerini https://www.youtube.com/channel/UCLS1-0td2ygRkorkOG3NDnA adresinden takip edebilirsiniz.

Son Haberler

24 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 24 Eylül 2020 Perşembe Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 113.317Bugünkü vaka sayısı: 1.721Bugünkü...

Putin de Nobel Barış Ödülü’ne aday

Rus yazar ve akademisyen Sergey Komkov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 2021 Nobel Barış Ödülü’ne adaylığı için 10 Eylül’de başvuruda bulunduğunu duyurdu.

21 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 21 Eylül 2020 Pazartesi Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 112.942Bugünkü vaka sayısı: 1.743Bugünkü...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;Kafe ve restoranların...

Manda Çayı artık kokmayacak

İzmir'in Bayraklı ilçesindeki Adliye Sarayı ile yeni iş merkezlerinin arasından geçen Manda Çayı, İZSU'nun 2 aylık çalışması sonrasında artık kokmayacak.

İzmir Doğal Yaşam Parkı kapanıyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında İzmir'de Doğal Yaşam Parkı 15 gün süreyle kapatılıyor.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kararı sosyal...

Bunlara da göz at!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here