17 Ekim 2020

Başkan Tunç Soyer’den müthiş performans

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 9 Eylül Uluslararası İzmir Yarı Maratonu kapsamında 21 kilometrelik yarı maratonu tamamlayarak takdir topladı.

Bu yıl yedincisi düzenlenen 21 kilometrelik 9 Eylül Uluslararası İzmir Yarı Maratonuna bin 760 atlet katıldı. Yarışı erkeklerde Etiyopya’lı atlet Getaye Gelaw, kadınlarda ise Milli atlet Yayla Kılıç kazanırken 60 yaşındaki İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de 35 numaralı forma ile yarışa katılıp, parkuru tamamladı.

Bu sabah Cumhuriyet Meydanı ile İnciraltı arasında yapılan yarı maratonu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer başlattı.

Renkli görüntülere sahne olan yarışta erkeklerde Etiyopya’lı atlet Getaye Gelaw, kadınlarda ise milli atlet Yayla Kılıç altın madalya kazandı.

Son Haberler

10 Ekim İzmir 2. altılı tahmini

BAY TOTEM’den 10 Ekim Cumartesi İzmir 2. altılı ganyan tahmini.İZMİR 2. ALTILI GANYAN TAHMİNİKÜÇÜK...

10 Ekim İzmir 1. altılı ganyan tahmini

BAY TOTEM’den 10 Ekim Cumartesi İzmir 1. altılı ganyan tahmini.İZMİR 1.ALTILI GANYAN TAHMİNİKÜÇÜK ŞABLON1.Ayak:...

İzmir acil çözüm istiyor

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, İzmir’de yaşanabilecek su krizi için acil çözüm bulunması gerektiğini açıkladı.TBMM’nin ilk oturum gününde...

Karşıyaka’da acı olay!

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, Bihter Yalçınsoy boşanma aşamasında olduğu Rahman Yalçınsoy tarafından öldürüldü.Olay, Karşıyaka ilçesi Cumhuriyet Mahallesinde meydana geldi....

Bakan Ziya Selçuk’tan yüz yüze eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yüz yüze eğitime aşamalı geçişte alınan yeni kararlara ilişkin ayrıntıları açıkladı.

5 Ekim koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı günlük verileri açıkladı. İşte 5 Ekim 2020 Pazartesi Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 115.632Bugünkü hasta sayısı:...
41,7k Takipçiler
Takip Et

Bunlara da göz at!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here