24 Eylül 2020

İZMİR KONSER

Çeşme Antik Tiyatro ünlü isimleri ağırlayacak

Çeşme Antik Tiyatro bir dizi konserle ünlü sanatçıları hayranlarıyla buluşturacak. 24 Temmuz'da başlayacak olan konserler saat 21.00'de başlayıp 24.00'de son bulacak.

İzmir’de ücretsiz konserler için davetiye!

İzmir Büyükşehir Belediyesi 21 Haziran Dünya Müzik Gününde kentte bir dizi konser programı hazırladı. Koronavirüs önlemlerinin alınacağı konserler ücretsiz olacak.

Korona Günlerinde İzmir’de Ev Konseri

İzmir Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği korona günlerinde ev konserinde bu akşam birçok ünlü isim olacak.Tolga Bilgin and...

İzmirliler Bu Gece Körfeze Bakın!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yıl kutlamaları çerçevesinde bir ilke imza atıyor.

13 Mart İzmir Konserleri

13 Mart Cuma akşamı hangi mekanda hangi konser var? İşte cevabı…13 Mart Cuma akşamı İzmir konserleri

7 Mart Nazan Öncel İzmir Konseri

Nazan Öncel 7 Mart Cumartesi akşamı İzmirli hayranlarıyla biraraya geliyor.Türk pop müziğinin dev ismi Nazan Öncel...

Dolu Kadehi Sen Tut İzmir Konseri

Alternatif müziğin başarılı grubu Dolu Kadehi Sen Tut 6 Mart akşamı İzmirli sevenleriyle buluşuyor.İsmini Ömer Hayyam'dan...

Manuş Baba İzmir Konseri

Manuş Baba, 22 Şubat Cumartesi akşamı vereceği konserle İzmirli sevenleriyle buluşuyor.Manuş Baba adıyla sahne alan Mustafa...

Suavi İzmir Konseri

14 Şubat Sevgililer Gününde usta isim Suavi, İzmirli sevenleriyle bir araya geliyor.Tam adı Mehmet Suavi Saygan...

Son Haberler

Manda Çayı artık kokmayacak

İzmir'in Bayraklı ilçesindeki Adliye Sarayı ile yeni iş merkezlerinin arasından geçen Manda Çayı, İZSU'nun 2 aylık çalışması sonrasında artık kokmayacak.

İzmir Doğal Yaşam Parkı kapanıyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında İzmir'de Doğal Yaşam Parkı 15 gün süreyle kapatılıyor.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kararı sosyal...

İzmir’den tüm Türkiye’ye hazır çim

İzmir'in Tire ilçesinde hazır çim üretimi yapan Çimsaş Hazır Rulo Çimleri, 12 yıldır Türkiye'nin her noktasını ürettiği çimlerle yeşillendiriyor.

Fahrettin Koca’dan İzmir için korkutan açıklama

Bir dizi program için İzmir'e gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İzmir'de 1 ay öncesine göre yüzde 42 vaka artışı olduğunu söyledi.