25 Eylül 2020

İZMİR SİNEMA

Zengo Filmi İzmir Galası

Şahan Gökbakar'ın yönettiği başrolünde Yasemin Sakallıoğlu'nun oynadığı Zengo filminin İzmir galası 8 Mart günü Optimum'da.8 Mart...

Bayi Toplantısı Filmi İzmir Galası

Bayi Toplantısı filmi İzmir özel gösterimi başrol oyuncuları ve film ekibinin katılımıyla 22 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Mucize 2 Aşk Filmi İzmir Galası

Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp yönettiği Mucize 2 Aşk filminin İzmir galası, başrol oyuncularının katılımı ile 8 Aralık Pazar günü İzmir Optimum'da yapılacak.

‘Görülmüştür’ü Mutlaka Görün!

Serhat Karaaslan’ın ilk uzun metrajlı filmi olan Görülmüştür, ülkemizde ve yurt dışında çeşitli festivallerde gösterildikten sonra  İzmir Karaca, Cinemaximum Konak Pier sinemalarında hala vizyonda..

Son Haberler

Manda Çayı artık kokmayacak

İzmir'in Bayraklı ilçesindeki Adliye Sarayı ile yeni iş merkezlerinin arasından geçen Manda Çayı, İZSU'nun 2 aylık çalışması sonrasında artık kokmayacak.

İzmir Doğal Yaşam Parkı kapanıyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında İzmir'de Doğal Yaşam Parkı 15 gün süreyle kapatılıyor.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kararı sosyal...

İzmir’den tüm Türkiye’ye hazır çim

İzmir'in Tire ilçesinde hazır çim üretimi yapan Çimsaş Hazır Rulo Çimleri, 12 yıldır Türkiye'nin her noktasını ürettiği çimlerle yeşillendiriyor.

Fahrettin Koca’dan İzmir için korkutan açıklama

Bir dizi program için İzmir'e gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İzmir'de 1 ay öncesine göre yüzde 42 vaka artışı olduğunu söyledi.