20 Ekim 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İzmir’deki Olaylara Sert Tepki!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir’de cami minarelerinden yapılan müzik yayınlarına yönelik olarak sert açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İzmir’de cami hoparlörlerine sızan alçaklar saygısızca yayınlar yaparken, o ildeki CHP yöneticileri zevkten dört köşe bu rezilliği aktarıyor.15 Temmuz gecesi de sela okunan camilere saldırıp, imamları darp eden, ezan, bayrak, vatan düşmanı müstebli zihniyet aklınca rövanş alıyor. Bunların hayallerinde cami minarelerinden ezan sesi yerine başka bir ses duymak vardır. Bunu biliyoruz. Şundan emin olsunlar ki, bu milletin son ferdinin son damla kanı da toprağı ıslatmadan bu hayallerine kavuşamayacaklardır.” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘cami’ tepkisi!

CHP’yi hedef alan sözlerine tepki gösteren Kemal Kılıçdaroğlu, “Faillerin bulunmamasından birinci derecede sorumlu olan kişinin, haksız yere bir siyasal partiyi suçlaması, en hafif deyimiyle alçaklıktır! Cami minaresinden “dombra” çalınmasını da biz kınamıştık. O gün sesi çıkmayanların, bugün bize söyleyecek tek bir kelimesi dahi olamaz!” cevabını verdi.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP İzmir İl Başkanlığı olarak camilere yapılan provokatif saldırılar ile partilerini ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanını hedef göstererek toplumsal huzur ve barışa kast edenler hakkında suç duyurusunda bulunduklarını belirterek, “Kutsal değerlere kasteden bu vahim olay nedeniyle CHP’li yöneticilerin zevkten dört köşe olduğunu iddia etmek en hafif tabiriyle vicdansızlıktır.” dedi.

Son Haberler

10 Ekim İzmir 2. altılı tahmini

BAY TOTEM’den 10 Ekim Cumartesi İzmir 2. altılı ganyan tahmini.İZMİR 2. ALTILI GANYAN TAHMİNİKÜÇÜK...

10 Ekim İzmir 1. altılı ganyan tahmini

BAY TOTEM’den 10 Ekim Cumartesi İzmir 1. altılı ganyan tahmini.İZMİR 1.ALTILI GANYAN TAHMİNİKÜÇÜK ŞABLON1.Ayak:...

İzmir acil çözüm istiyor

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, İzmir’de yaşanabilecek su krizi için acil çözüm bulunması gerektiğini açıkladı.TBMM’nin ilk oturum gününde...

Karşıyaka’da acı olay!

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, Bihter Yalçınsoy boşanma aşamasında olduğu Rahman Yalçınsoy tarafından öldürüldü.Olay, Karşıyaka ilçesi Cumhuriyet Mahallesinde meydana geldi....

Bakan Ziya Selçuk’tan yüz yüze eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yüz yüze eğitime aşamalı geçişte alınan yeni kararlara ilişkin ayrıntıları açıkladı.

5 Ekim koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı günlük verileri açıkladı. İşte 5 Ekim 2020 Pazartesi Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 115.632Bugünkü hasta sayısı:...
41,6k Takipçiler
Takip Et

Bunlara da göz at!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here