25 Eylül 2020

Dünyaca Ünlü Sanatçılar 1 Festival İzmir’de

Bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan 1 Festival İzmir, dünyaca ünlü isimleri İzmirlilerle buluşturuyor.

14-18 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan 1 Festival İzmir’de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezinde(AASSM) düzenlenecek olan konserlerin başlangıç saati 20:00.

14 Ekim tarihinde Işın Karaca ve İzmir Metropolitan Orkestrası açılış konseri ile başlayacak festivalde, 15 Ekim Salı akşamı, 4 Grammy ödüllü, Emmy ödülü adaylığı olan, altın ve platin plaklara sahip, 40’ın üzerinde albüm kaydeden 45 yılı aşkın kariyeriyle bas gitarın yaşayan efsanesi Stanley Clarke sahne alacak.

Tanini Trio & Melihat Gülses

16 Ekim Çarşamba akşamı ise Batı ve Doğu müziğinin Tanini Trio tarafından yapılacak sentezi, Klasik Türk Müziği yorumcusu Melihat Gülses ile birlikte sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkartacak.

Antonio Lizana Band

Caz ile flamenko arasında olağanüstü bir köprü kurmayı başaran genç yetenek Antonio Lizana’nın Türkiye’deki ilk konseri, 17 Ekim Perşembe akşamı 1 Festival İzmir’de.

New York Gypsy All Stars Feat. Ara Dinkjian

Festivalin kapanış konseri ise 18 Ekim Cuma akşamı, Dünyanın en prestijli konservatuarlarından gelen, klasik olarak eğitilmiş virtüözlerden oluşan New York Gypsy All-Stars ile dünyanın en önemli ud sanatçılarından Ara Dinkjian’dan geliyor.

Son Haberler

24 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 24 Eylül 2020 Perşembe Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 113.317Bugünkü vaka sayısı: 1.721Bugünkü...

Putin de Nobel Barış Ödülü’ne aday

Rus yazar ve akademisyen Sergey Komkov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 2021 Nobel Barış Ödülü’ne adaylığı için 10 Eylül’de başvuruda bulunduğunu duyurdu.

21 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 21 Eylül 2020 Pazartesi Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 112.942Bugünkü vaka sayısı: 1.743Bugünkü...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;Kafe ve restoranların...

Manda Çayı artık kokmayacak

İzmir'in Bayraklı ilçesindeki Adliye Sarayı ile yeni iş merkezlerinin arasından geçen Manda Çayı, İZSU'nun 2 aylık çalışması sonrasında artık kokmayacak.

İzmir Doğal Yaşam Parkı kapanıyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında İzmir'de Doğal Yaşam Parkı 15 gün süreyle kapatılıyor.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kararı sosyal...

Bunlara da göz at!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here