25 Eylül 2020

Hülya Hacıoğlu’na Gururlandıran Gümüş Kariyer Ödülü

By Protokol Medya Grup tarafından, Ankara’da düzenlenen Gümüş Kariyer ödül töreninde 2019 yılında başarılarıyla adını duyuran bürokrat, siyasetçi, iş insanları ve akademisyenler bir araya geldi.

Türkiye çapında yaptığı başarılı marka, iletişim ve pazarlama çalışmaları ile adını duyuran, son zamanlarda Şehir Markalaşma projeleri ile gündemde olan Hülya Hacıoğlu Gümüş Kariyer Ödülü’ne layık görüldü. Hülya Hacıoğlu’na ödülünü Giresun Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven verdi.

Ankara’da düzenlenen ödül törenine TBMM eski Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Mersin Valisi Ali İhsan Su, Büyükelçi Ömer Faruk Doğan, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve çok sayıda davetli katıldı.

HÜLYA HACIOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR

“25 yıldır satış, pazarlama, iletişim ve markalaşma konularında çalışıyorum ve biliyorum ki sürdürülebilir büyümenin sürdürülebilir kalkınmanın temeli markalaşmadan geçiyor.

Biz ülke olarak, hammaddeye, iş gücüne ve teknolojiye sahibiz. Çok iyi üretiyoruz, çok iyi satıyoruz ancak ürettiğimize değer katmıyoruz, markalaşmıyoruz. Bu nedenle de işin en zor kısmını biz yapıyoruz ancak kaşıkla alıp kepçeyle veriyoruz.

Diğer yandan, bizim şehirlerimizin bizim ülkemizin, diğer ülkelerin çok azında bulunan veya bulunmayan bir özelliği var. Ülkemizin mirası ve bu mirastan doğan potansiyeli. Her tarafımız ayrı bir güzellik, ayrı bir tarih ayrı bir hikaye. Her tarafımız ayrı bir kaynak. Ayrı bir değer.

Sahip olduğumuz potansiyellerimize değer katmak, tüm dünyada tercih edilen marka şehirler marka kişiler, marka ürünler, marka firmalar oluşturmak için hiç durmadan çalışıyoruz. Her şey ülkemiz ve milletimiz için.

Yaptığımız çalışmalardan dolayı ödüle layık görülmek beni mutlu etti, teşekkür ediyorum.”

Son Haberler

24 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 24 Eylül 2020 Perşembe Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 113.317Bugünkü vaka sayısı: 1.721Bugünkü...

Putin de Nobel Barış Ödülü’ne aday

Rus yazar ve akademisyen Sergey Komkov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 2021 Nobel Barış Ödülü’ne adaylığı için 10 Eylül’de başvuruda bulunduğunu duyurdu.

21 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 21 Eylül 2020 Pazartesi Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 112.942Bugünkü vaka sayısı: 1.743Bugünkü...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;Kafe ve restoranların...

Manda Çayı artık kokmayacak

İzmir'in Bayraklı ilçesindeki Adliye Sarayı ile yeni iş merkezlerinin arasından geçen Manda Çayı, İZSU'nun 2 aylık çalışması sonrasında artık kokmayacak.

İzmir Doğal Yaşam Parkı kapanıyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında İzmir'de Doğal Yaşam Parkı 15 gün süreyle kapatılıyor.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kararı sosyal...

Bunlara da göz at!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here