25 Eylül 2020

İzmir Barosuna Sosyal Medya Linci!

İzmir Barosu 23 Nisan özel yayını programı nedeniyle sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu.

İzmir Barosu 22 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:00 Facebook ve Youtube kanalı üzerinden 23 Nisan özel yayını gerçekleştirecek. Başkanlık Rejimi ve Parlamenter Sistemin konuşulacağı programın konukları ise HDP grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve İzmir Barosu Başkanı Özkan Yücel olacak.

Twitter’de kısa sürede gündem olan İzmir Barosu, HDP’li konuğu nedeniyle topa tutuldu. Tepkilerden bazıları şu şekilde:

  • 23 Nisan için İzmir barosu özel yayın yapacağını açıkladı ve konuk olarak HDP Grup Başkanvekili Meral Danış’ı konuk alacaklar. Sen PKK’lı itler adliyeye girmesin diye Şehit oldun Fethi abi, hakkını helal et bizlere elimizden bir şey gelmiyor.
  • Yapılan Özel yayın değildir, #izmirbarosu vasıtasıyla Kürdistan propağandasıdır.
  • Apo piçinin heykelini dikeceğiz diyen selahattinin meclisteki eşşeği ile ne anlatacaksınız? Fethi Sekin ve daha nicelerini kalleşçe öldüren pkk sözcüleri ile bir arada olmaktan hiç mi utanmıyorsunuz?
  • İzmir Barosu PKK’nın avukatlığını üstlenmiş.Fethi Sekin’in kemiklerini sızlattınız. Türk Milleti size en büyük cevabı 23 Nisan saat 21.00’de balkonlardan verecektir.
  • Çocuk katillerini savunan bir partiyle 23 nisan programı yapmak mı harika bir fikir yazıklar olsun.

Son Haberler

24 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 24 Eylül 2020 Perşembe Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 113.317Bugünkü vaka sayısı: 1.721Bugünkü...

Putin de Nobel Barış Ödülü’ne aday

Rus yazar ve akademisyen Sergey Komkov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 2021 Nobel Barış Ödülü’ne adaylığı için 10 Eylül’de başvuruda bulunduğunu duyurdu.

21 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 21 Eylül 2020 Pazartesi Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 112.942Bugünkü vaka sayısı: 1.743Bugünkü...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;Kafe ve restoranların...

Manda Çayı artık kokmayacak

İzmir'in Bayraklı ilçesindeki Adliye Sarayı ile yeni iş merkezlerinin arasından geçen Manda Çayı, İZSU'nun 2 aylık çalışması sonrasında artık kokmayacak.

İzmir Doğal Yaşam Parkı kapanıyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında İzmir'de Doğal Yaşam Parkı 15 gün süreyle kapatılıyor.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kararı sosyal...

Bunlara da göz at!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here