23 Ekim 2020

İzmir’de Bahara Mola!

Yüksek basıncın etkisi ile hava sıcaklıklarının 27 dereceleri gördüğü İzmir, yağışlı havanın etkisi altına giriyor.

İzmir’de bahara iki günlük mola verilecek. Balkanlar üzerinden gelecek olan serin ve yağışlı havanın etkisiyle İzmir’de zirvelerde kar yağışı görülmesi bekleniyor. Cuma günü ise sıcaklıklar yeniden yükselişe geçecek.

Lodos yönünden esen rüzgar yarından itibaren poyraza dönecek. Yer yer kuvvetli olacak olan rüzgar öğleden sonra yağışı da beraberinde getirecek. İl geneline yayılacak olan yağışla birlikte sıcaklıklar da 10 derecelik bir artış yaşanacak.

Gece saatlerinde Bergama’nın Balıkesir’e yakın dağlık yerlerinde ve Bozdağ ile Spil ve Nif Dağlarının zirvelerinde kar yağışının görülecek.

Perşembe günü ise yağışlar kesilecek ancak yer yer fırtına boyutunda esecek. Poyrazın etkisi ile hava soğuk olacak. Soğuk hava dalgası Cuma günü son bulacak. Cuma gününden itibaren sıcaklıklar giderek artacak.

Son Haberler

Mustafa Sarıgül de parti kuruyor

31 Mart yerel seçimleri öncesi CHP'den istifa eden Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi’ni siyasi bir partiye dönüştürmek için çalışmalarına hız verdi.

Kimler grip aşısı alabilecek ve fiyatı

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle talebin arttığı grip aşısı Türkiye’ye geldi. Grip aşısı alabilecek vatandaşlar e-Nabız sistemlerine yüklenirken aşı fiyatı da değişmeyerek 72,64...

Çim alanların hayatımıza katkıları

Hem doğaya hem de insan sağlığına pek çok faydası bulunan doğal çimler, artık yaşam alanlarının vazgeçilmezi konumunda.İzmir’in Tire...

10 Ekim İzmir 2. altılı tahmini

BAY TOTEM’den 10 Ekim Cumartesi İzmir 2. altılı ganyan tahmini.İZMİR 2. ALTILI GANYAN TAHMİNİKÜÇÜK...

10 Ekim İzmir 1. altılı ganyan tahmini

BAY TOTEM’den 10 Ekim Cumartesi İzmir 1. altılı ganyan tahmini.İZMİR 1.ALTILI GANYAN TAHMİNİKÜÇÜK ŞABLON1.Ayak:...

İzmir acil çözüm istiyor

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, İzmir’de yaşanabilecek su krizi için acil çözüm bulunması gerektiğini açıkladı.TBMM’nin ilk oturum gününde...
41,6k Takipçiler
Takip Et

Bunlara da göz at!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here