24 Eylül 2020

Kan Donduran Olay! 4 Kişilik Aile…

İstanbul Fatih’teki Yetişkin Kardeşler olayının yankıları hala devam ederken Antalya’dan da kan donduran bir haber geldi.

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde yaşayan Şimşek ailesi evlerinde ölü bulundu. Siyanür nedeniyle öldükleri düşünülen cesetlerin Selim Şimşek (36), eşi Sultan Şimşek (38) ile çocukları Ceren (9) ve Ali Çınar Şimşek’e (5) ait olduğu tespit edildi.

Aileden bir süredir haber alamayan yakının durumu polise bildirmesiyle eve giren ekipler, salonda Selim Şimşek ve çocukları Ceren ile Ali Çınar’ın ele ele cansız bedenlerini, banyoda da ise anne Sultan Şimşek’in cesedini buldu.

Bir mektup bırakan baba Selim Şimşek’in “Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruz” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Polis ekipleri Şimşek ailesinin siyanür zehirlenmesine bağlı ölmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor, daireye ilk giren üç polis memuru ile üç sağlık görevlisi, kokudan etkilenince hastaneye kaldırıldı.

Kaynak: Sözcü

Son Haberler

Putin de Nobel Barış Ödülü’ne aday

Rus yazar ve akademisyen Sergey Komkov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 2021 Nobel Barış Ödülü’ne adaylığı için 10 Eylül’de başvuruda bulunduğunu duyurdu.

21 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 21 Eylül 2020 Pazartesi Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 112.942Bugünkü vaka sayısı: 1.743Bugünkü...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;Kafe ve restoranların...

Manda Çayı artık kokmayacak

İzmir'in Bayraklı ilçesindeki Adliye Sarayı ile yeni iş merkezlerinin arasından geçen Manda Çayı, İZSU'nun 2 aylık çalışması sonrasında artık kokmayacak.

İzmir Doğal Yaşam Parkı kapanıyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında İzmir'de Doğal Yaşam Parkı 15 gün süreyle kapatılıyor.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kararı sosyal...

İzmir’den tüm Türkiye’ye hazır çim

İzmir'in Tire ilçesinde hazır çim üretimi yapan Çimsaş Hazır Rulo Çimleri, 12 yıldır Türkiye'nin her noktasını ürettiği çimlerle yeşillendiriyor.

Bunlara da göz at!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here