25 Eylül 2020

Karşıyaka’da Harmolipi Gecesi

Evrim Ateşler’in tek kişilik tarih, kültür ve sanat gösterisi ‘Harmolipi’ 21 Eylül Cumartesi günü Karşıyaka Belediyesi Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde.

Karşıyaka'da Harmolipi Gecesi

Evrim Ateşler'in tek kişilik tarih, kültür ve sanat gösterisi ‘Harmolipi’ 21 Eylül Cumartesi günü Karşıyaka Belediyesi Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde.

İzmir & Haber paylaştı: 20 Eylül 2019 Cuma

Ateşler, gösterisinde gitar, buzuki ve bağlamayı aynı anda çalarak, izleyenleri İzmir’den Pire’ye götürecek. Ateşler, Türk – Yunan Mübadelesi, 1922 öncesi ve sonrası, sesler, anlar, insanlar ve hayatlar, tarih kokan Hasapiko ve Zeibekiko dansları, en sevilen Smyrneiko ve Rembetiko şarkıları, gerçek hikayelerle süsleyerek konuklara sunacak.

Karşıyaka Belediyesi Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde 21 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’da başlayacak olan gösteri ücretsiz.

Son Haberler

24 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 24 Eylül 2020 Perşembe Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 113.317Bugünkü vaka sayısı: 1.721Bugünkü...

Putin de Nobel Barış Ödülü’ne aday

Rus yazar ve akademisyen Sergey Komkov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 2021 Nobel Barış Ödülü’ne adaylığı için 10 Eylül’de başvuruda bulunduğunu duyurdu.

21 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 21 Eylül 2020 Pazartesi Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 112.942Bugünkü vaka sayısı: 1.743Bugünkü...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;Kafe ve restoranların...

Manda Çayı artık kokmayacak

İzmir'in Bayraklı ilçesindeki Adliye Sarayı ile yeni iş merkezlerinin arasından geçen Manda Çayı, İZSU'nun 2 aylık çalışması sonrasında artık kokmayacak.

İzmir Doğal Yaşam Parkı kapanıyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında İzmir'de Doğal Yaşam Parkı 15 gün süreyle kapatılıyor.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kararı sosyal...

Bunlara da göz at!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here