25 Eylül 2020

Tuncay Özkan, PKK’yı Ve Bakan Pakdemirli’yi Lanetledi

Tuncay Özkan, sosyal medya adresi üzerinden yayınladığı video ile PKK terör örgütünü ve Orman Bakanı Pakdemirli’yi lanetledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, bugün paylaştığı videoda, “Ormanları yakan PKK terör örgütünü de İzmir orman yangınını politik düşünceleri sebebiyle söndürmeyen Orman Bakanı Pakdemirli’yi de lanetliyorum! İstifa et!” ifadelerine yer verdi.

Tuncay Özkan, PKK'yı Ve Bakan Pakdemirli'yi Lanetledi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, bugün paylaştığı videoda, "Ormanları yakan PKK terör örgütünü de İzmir orman yangınını politik düşünceleri sebebiyle söndürmeyen Orman Bakanı Pakdemirli'yi de lanetleniyorum! İstifa et!" ifadelerine yer verdi.

İzmir & Haber paylaştı: 20 Eylül 2019 Cuma

UTAN!

Özkan, konuşmasında, “Orman Bakanı Pakdemirli, derhal istifa etmeli. İzmir orman yangınının bu kadar büyümesine, neredeyse Karşıyaka kadar büyüklükte bir orman alanı kaybetmemize yol açan bakanın tutumudur. Bakan THK’nu ve uçakları kullanan pilotları CHP’li olmakla suçlamış ve yangını söndürmeye uçakları çağırmamıştır. O ormanları yakan PKK’yı lanetliyorum. Ama İzmir orman yangınını politik düşünceleri nedeniyle söndürmeyen, o kadar canlıyı, ağacı, hepimizi perişan eden Orman Bakanı Pakdemirli’yi de lanetliyorum. Bakan Pakdemirli, ormanları yaşatmak için can siparene çalışan Orman bölge şeflerini, bölge müdürlerini kendine örnek al. Utan! O koltukta 1 dakika dahi oturma. İstifa et” ifadelerine yer verdi.

Son Haberler

24 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 24 Eylül 2020 Perşembe Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 113.317Bugünkü vaka sayısı: 1.721Bugünkü...

Putin de Nobel Barış Ödülü’ne aday

Rus yazar ve akademisyen Sergey Komkov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 2021 Nobel Barış Ödülü’ne adaylığı için 10 Eylül’de başvuruda bulunduğunu duyurdu.

21 Eylül koronavirüs tablosu

Sağlık Bakanlığı verileri açıklandı. İşte 21 Eylül 2020 Pazartesi Türkiye koronavirüs tablosu…Bugünkü test sayısı: 112.942Bugünkü vaka sayısı: 1.743Bugünkü...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;Kafe ve restoranların...

Manda Çayı artık kokmayacak

İzmir'in Bayraklı ilçesindeki Adliye Sarayı ile yeni iş merkezlerinin arasından geçen Manda Çayı, İZSU'nun 2 aylık çalışması sonrasında artık kokmayacak.

İzmir Doğal Yaşam Parkı kapanıyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında İzmir'de Doğal Yaşam Parkı 15 gün süreyle kapatılıyor.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kararı sosyal...

Bunlara da göz at!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here