28 Ekim 2020

Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Kimlikleri Belli Oldu

İzmir-İstanbul seferini yapan Pegasus Havayollarına ait uçağın Sabiha Gökçen’deki kazasında hayatını kaybedenlerin kimlikleri belli oldu.

İzmir-İstanbul seferini yapan Pegasus Havayollarına ait uçak dün akşam saatlerinde pistten çıkmış ve 3 parçaya ayrılmıştı. Uçakta 175 yolcu, 2 bebek, 6 mürettebat olmak üzere toplam 183 yolcu bulunuyordu.

3 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Yaşanan bu kazada üç kişi hayatını kaybetti, 180 kişi yaralandı. Kazada Zehra Bilgi Koçar, Alev Gençoğlu ve Songül Bozkurt yaşamını yitirdi.

Uçak kazasında hayatını kaybeden diş hekimi Zehra Bilgi Koçar’ın eşi Gökhan Koçar’ın, eşiyle aynı uçakta seyahat edecekken aniden çıkan görevi nedeniyle İstanbul’a başka bir uçakla daha erken geldiği ortaya çıktı.

Son Haberler

Mustafa Sarıgül de parti kuruyor

31 Mart yerel seçimleri öncesi CHP'den istifa eden Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi’ni siyasi bir partiye dönüştürmek için çalışmalarına hız verdi.

Kimler grip aşısı alabilecek ve fiyatı

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle talebin arttığı grip aşısı Türkiye’ye geldi. Grip aşısı alabilecek vatandaşlar e-Nabız sistemlerine yüklenirken aşı fiyatı da değişmeyerek 72,64...

Çim alanların hayatımıza katkıları

Hem doğaya hem de insan sağlığına pek çok faydası bulunan doğal çimler, artık yaşam alanlarının vazgeçilmezi konumunda.İzmir’in Tire...

10 Ekim İzmir 2. altılı tahmini

BAY TOTEM’den 10 Ekim Cumartesi İzmir 2. altılı ganyan tahmini.İZMİR 2. ALTILI GANYAN TAHMİNİKÜÇÜK...

10 Ekim İzmir 1. altılı ganyan tahmini

BAY TOTEM’den 10 Ekim Cumartesi İzmir 1. altılı ganyan tahmini.İZMİR 1.ALTILI GANYAN TAHMİNİKÜÇÜK ŞABLON1.Ayak:...

İzmir acil çözüm istiyor

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, İzmir’de yaşanabilecek su krizi için acil çözüm bulunması gerektiğini açıkladı.TBMM’nin ilk oturum gününde...
41,5k Takipçiler
Takip Et

Bunlara da göz at!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here